radinPardazesh

هاست ویندوز رادین پردازش، بهترین تجربه میزبانی

هاست ویندوز هاست ویندوز هاستی با سیستم عامل ویندوز است. هاست ویندوز رادین پردازش با بهترین و قوی ترین سخت افزار های روز دنیا و همچنین نرم افزار های بروز ارائه می شود. اپتایم هاست ویندوز بسیار بالا است و درصد بالای 99 درصد را به خود اختصاص داده است. خرید هاست ویندوز رادین پردازش میزبانی سایت شما در بهترین دیتا سنتر های داخلی و خارجی را تضمین می کند. هاست Windows رادین پردازش با ارائه کنترل پنل پلسک مدیریت کلی هاست را در اختیار شما قرار می دهد. سیستم عامل های هاست همان سیستم عامل وب سرور هاست است در واقع سیستم عامل سیستم شما ارتباطی به سیستم عامل هاست نخواد داشت. Windows Host رادین پردازش تمامی انتظارات از یک هاست ویندوزی را بر اورده می کند. تمامی ابزار ها برای برنامه نویسان زبان های و .net,asp.net و... در اختیار شماست. هاست ویندوز رادین پردازش رابط کاربری بسیار آسان را در اختیارتان قرار می دهد. این رابط بسیار شبیه به یک رایانه شخصی است که برای استفاده برنامه نویسان زبان های دات نت بسیار کارامد است.

  • بکاپ گیری هفته ای

    بطور منظم از وب سایت شما بر روی هاست ویندوزی بکاپ گرفته میشود تا درصورت بروز مشکل، سایت را از اخرین نسخه پشتیبان بازیابی کنیم.

  • پشتیبانی 7/24/365

    در هر زمان از روز و شب، فاصله ی شما تا پشتیبانی فنی رادین پردازش یک تیکت است.شما میتوانید مشکلات خود را در رابطه با هاست ویندوز مطرح کنید تا در کوتاه ترین زمان ممکن مرتفع شود. در صورت تمایل به خرید سرویس و نیاز به توضیحات بیشتر،میتوانید با مشاورین فروش رادین پردازش تماس بگیرید.

  • پایداری سرویس دهی

    آپتایم بودن99.99% سرویس به منظور در دسترس بودن سایت شما، یکی مزیت های مهم هاست های ویندوز رادین پردازش است.

سوالات متداول

با سرویس های میزبانی با سیستم عامل ویندوز رادین پردازش تجارت خود رادر دنیای اینترنت گسترش دهید

بیشترین بهره وری از سایت تنها درصورتی امکان پذیر است که هاست شما بر روی سروری با تراکم مناسب قرارداشته باشد و همچنین از بهرین سخت افزار ها و نرم افزار ها برای میزبانی استفاده شده باشد و نکته مهم دیگر اینکه در صورت بروز مشکل در هر ساعت شبانه روز دسترسی به پشتیبان وجود داشته باشد ،که تمامی این موارد برای آسودگی شما عزیزان در رادین پردازش فراهم شده است.
بله!انتقال کلیه اطلاعات شما بصورت رایگان و درکمترین زمان ممکن توسط کارشناسان رادین پردازش انجام خواهد شد.
خرید هاست خارج هیچ مشکلی در ارتباطات بانکی و اخذ نماد الکترونیکی (enamad)ایجاد نمیکند همچنین استفاده از هاست خارجی موجود در رادین پردازش که در سرورهای دیتاسنترهایی که بدون هیچ واسطه و با ترافیک مستقیم در ارتباط با ایران هستندباعث افزایش سرعت پردازش خواهد شد.
بله!از طریق پنل کاربری خود میتوانید حجم و امکانات خود را ارتقا دهید.

بهترین ویژگی هایی که درهاست ویندوز رادین پردازش تجربه میکنید

بیشتر بدانید

کنترل پنل plesk هاست ویندوز

simple configuration بودن این کنترل پنل به شما اجازه ی مدیریت بهتر چندین هاست برروی سرور در محیط گرافیکی را میدهد

CMSDNN

امنیت زیاد، انعطاف بالا، امکانات زیاد با استفاده از سیستم مدیریت محتوی DNN

شخصی سازی

محیط پلسک شما میتواند بر اساس نظر خودتان سفارشی شود

  • shape